Vairuotojas - kurjeris (Vilniaus mieste)

VV TRANSPORT, UAB

Darbo skelbimo numeris

391316

Darbo aprašymas

Pašto siuntų išvežiojimas Vilniaus mieste.

Reikalavimai

- Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
- darbštumas, pareigingumas, automobilio priežiūra.

Pastovų darbą draugiškame, jaunatviškame kolektyve, atlyginimą už padarytą darbą (800-900).
Aprūpiname darbo telefonu ir rūbais.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 17 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 18 d.
Atlyginimas:
Nuo 1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

VV Transport – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai ir stabiliai dirbanti įmonė. Pagrindinės veiklos sritys – duonos gaminių logistika ir kurjerių paslaugos. Nuolat tobulėjame, plečiamės, stipriname savo pozicijas, ieškome modernių sprendimų, kurie padėtų užtikrinti klientui palankiausias sąlygas. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl, kruopščiai išanalizavę užsakovo poreikius bei lūkesčius, pasiūlome optimaliausią, efektyviausią sprendimą.

VV Transport – atsakingas ir patikimas partneris.

Žiūrėti profilį