Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11701

Vairuotojas-pardavėjas

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome vairuotojo- paradvėjo darbą autodetalių parduotuvėje. Pagrindinis darbas būtų prekių pristatymas klientams bei pagalba parduotuvėje.

Reikalavimai

- Turėti teises B kategorijos
- Gerai pažinoti miestą
- Mokėti ir norėti bendaruti

Siųlome perspektyvų darbą draugiškame kolektyve, lankstų darbo grafiką ir karjeros galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#11701

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 28 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 30 d.

UAB "Autoaibė" , kurios veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba autodetalėmis bei autoserviso paslaugos, jau 14 metų sėkmingai darbuojasi ne tik Vakarų Lietuvoje, bet ir Panevėžyje bei Vilniuje. Apie 100 darbuotojų dirba penkiose autodetalių parduotuvėse ( su didele savitarnos sale) ir automobilių priežiūros centre.

Daugiau