Naujausi skelbimai

Vairuotojo-ekspeditoriaus

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104407

Darbo skelbimo numeris

104407

Darbo aprašymas

  • Pagal paskirtą maršrutą pasikrauti prekes į krovininį automobilį;
  • Laiku pristatyti bei pagal dokumentus priduoti prekes klientams;
  • Operatyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Grįžus iš maršruto, priduoti tvarkingus dokumentus;
  • Rūpintis ir prižiūrėti transporto priemonę, laiku pranešti apie gedimus.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas: B ir C kategorija;
  • Būtina panašaus darbo patirtis;
  • Noras dirbti ir geri bendravimo įgūdžiai;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, pareigingumas.

Įmonė siūlo

  • Penkių darbo dienų savaitė;
  • Darbo užmokestis pagal pristatytų prekių kiekį;
  • Visas socialines garantijas ir papildomas draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) iki 2011 m. balandžio 26 d. prašome siųsti el. paštu:
bennet-personalas@spi-group.com.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 18 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 12 d.

UAB „Bennet distributors“ - viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų platintojų, tarptautinės SPI grupės narė, UAB “BENNET DISTRIBUTORS”