Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218091

VAKARŲ LIETUVOS REGIONO VADYBININKO (-ės) (Statybinės medžiagos)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Naujų klientų paieška ir darbas su esamais klientais;
- Plataus santechnikos prekių asortimento pardavimai;
- Sutarčių administravimas;
- Pardavimų planų vykdymas.

Reikalavimai

- Aktyvaus pardavimo patirtis ne mažesnė, nei 2 metai;
- Darbo patirtis statybinių medžiagų, įrankių ar įrangos pardavimuose (didelis privalumas);
- Atkaklumas ir kantrybė, siekiant aukštų ir reikšmingų rezultatų
- B kategorijos vairuotojo teisės.

- Darbą su kokybiškomis, visus metus paklausiomis prekėmis ir plačiu asortimentu;
- Stabilų fiksuotą atlyginimą ir patrauklią papildomų priedų sistemą;
- Savarankišką ir atsakingą darbą;
- Profesinius mokymus ir komandos palaikymą.

Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#218091

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 20 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 21 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt) klientė - Lietuvoje gerai žinoma kompanija, daugiau nei 10 metų užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba santechnikos prekėmis bei išskirtinėmis teisėmis atstovaujanti įvairius užsienio šalių prekinius ženklus.

Kompanijai, stiprinančiai savo pozicijas rinkoje, darbui Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvos regione ieškome

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!