Naujausi skelbimai

Valdymo centro telefonijos specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9310

Darbo skelbimo numeris

9310

Darbo aprašymas

Įmonės telefoninio tinklo administravimas, priežiūra ir plėtra
Telekomunikacijų tinklų ir įrangos administravimas ir priežiūra
Techninių sprendimų projektavimas

Reikalavimai

Aukštasis IT ar telekomunikacinis išsimokslinimas
Telefoninio ryšio protokolų žinios (PSTN, ISDN PRA, ISDN BRA, V5., SS7)
Vairuotojo pažymėjimas
VoIP technologijų išmanymas (H323, MGCP, SIP)
Anglų kalbos mokėjimas
Ne mažesnė kaip 3 metų patirtis telekomunikacijų telefonijos srityje

Įmonė siūlo

Įdomų darbą draugiškame kolektyve
Profesinio tobulėjimo galimybes

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą siųskite su nuoroda „Valdymo centro telefonijos specialistas“

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. spalio 15 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 21 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija–tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.