https://www.cvmarket.lt/61254

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #61254

Valdymo organizavimo skyriaus Veiklos organizavimo poskyrio Strateginio planavimo ir analizės grupės specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Vilniaus AVPK VOS Veiklos organizavimo poskyrio strateginio planavimo ir analizės grupės specialisto pareigybė reikalinga įgyvendinti strateginį veiklos planavimą bei šio plano vykdymo kontrolę ir analizę Vilniaus aps. VPK ir jo padaliniuose.

Pagrindinės funkcijos: pagal kompetenciją rengia ir tobulina Vilniaus aps. VPK strateginį veiklos planą; atlieka Vilniaus aps. VPK struktūrinių padalinių veiklos planų vykdymo analizę, teikia grupės vyriausiajam specialistui siūlymus dėl Vilniaus aps. VPK strateginio veiklos plano tobulinimo; pagal kompetenciją kontroliuoja Vilniaus aps. VPK esančių struktūrinių padalinių veiklos rezultatus, rengia apibendrintas pažymas, teikia išvadas; teikia pasiūlymus, kaip gerinti Vilniaus aps. VPK strateginės veiklos efektyvumą ir rezultatyvumą, tobulinant jos standartus, formas ir metodus; Vilniaus aps. VPK vadovybei renka informaciją bei teikia išvadas apie Vilniaus aps. VPK strateginiame veikos plane numatytų tikslų, uždavinių bei priemonių sąryšį su finansiniais ištekliais; rengia Vilniaus aps. VPK strateginio veiklos plano vykdymo ketvirtines, pusmetines ir metines ataskaitas, kontroliuoja ir koordinuoja Vilniaus aps. VPK struktūrinių padalinių veiklos planų vykdymo ketvirtinių pusmetinių ir metinių ataskaitų rengimą; konsultuoja, teikia metodinę pagalbą Vilniaus aps. VPK struktūriniams padaliniams rengiant veiklos planus, planų vykdymo ataskaitas; pagal kompetenciją kontroliuoja ir organizuoja Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro, policijos generalinio komisaro, Vilniaus aps. VPK viršininko įsakymų (nurodymų) vykdymą; renka informaciją ir analizuoja nusikalstamų veikų rūšis, analizės išvadų pagrindu prognozuoja nusikalstamumo tendencijas, rengia strateginio valdymo sprendimų projektus bei teikia pasiūlymus policijos strateginio valdymo klausimais; rengia teisės aktų, organizacinių tvarkomųjų dokumentų projektus; vykdo kitus teisės aktų suteiktus įgaliojimus ir vadovų nurodymus, susijusius su aprašytų funkcijų vykdymu.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų srities išsilavinimą; mokėti dirbti kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS Power Point, Internet Explorer; išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, policijos veiklą, strateginį planavimą, dokumentų rengimo ir nagrinėjimo taisyklių reikalavimus; turėti vadybos, strateginio planavimo ir programų rengimo pagrindus; atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduoti leidimą dirbti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „RIBOTO NAUDOJIMO“.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 8

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Personalo skyriuje, 107 kab., Birželio 23-iosios g. 10, LT-03602 Vilniuje.

Išsamesnė informacija: (8 5) 271 6043

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#61254
Jūs kandidatuojate į:
Valdymo organizavimo skyriaus Veiklos organizavimo poskyrio Strateginio planavimo ir analizės grupės specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!