Naujausi skelbimai

Valymo sistemų pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3346

Darbo skelbimo numeris

3346

Darbo aprašymas

Mūsų klientė, UAB "Intronas" (www.gbp.lt), vandens valymo sistemų generalinis distributorius ir importuotojas Baltijos šalyse, bei oro filtracijos sistemų išskirtinis platintojas Lietuvoje, siūlo darbą energingiems, norintiems užsidirbti

PARDAVIMŲ VADYBININKAMS

Darbo pobūdis: oro ir vandens valymo sistemų pristatymas ir pardavimas, klientų konsultavimas, prezentacijos.

Reikalavimai

Noras dirbti tiesioginių pardavimų srityje
Individualios veiklos pažymėjimas
Aktyvumas
Savarankiškumas
Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai
Vairuotojo pažymėjimas
Amžius nuo 20 m.

Įmonė siūlo

Firma siūlo:
dinamišką ir įdomų darbą,
atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų

Papildoma informacija

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Vadybininkas, filtravimo sistemos" el. paštu atranka@novalux.lt arba faksu (5) 2125160.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2004 m. spalio 24 d.
Įvestas:
2004 m. rugsėjo 24 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" teikia personalo paieškos, atrankos, darbuotojų įvertinimo paslaugas. Konsultuoja personalo valdymo klausimais. Organizuoja seminarus, mokymus.