2022-07-29 11:26:48

Valytojai Frankfurto oro uoste VOKIETIJOJE!

CVMarket.lt klientas
Nuo 1500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Siūlome VALYTOJO darbą NUO VASAROS Frankfurto oro uoste Vokietijoje!

Tai yra sezoninis darbas, todėl puikiai tinka ir studentams!
Iš viso ieškome 30 žmonių, tad jei nori vykti su draugų kompanija ar antra puse - drąsiai gali!

Pagrindinis reikalavimas: VOKIEČIŲ KALBA(bent minimali šnekamoji).

Darbo pradžia: birželio vidurys-liepos pradžia, darbas iki rugsėjo 30d, tačiau galimas ir ilgalaikis kontraktas!

Alga 10,56eur/val. brutto, į rankas per mėnesį apie 1187eur. Alga mokama kartą per mėnesį(kiekvieno mėnesio 15dieną).

Darbas 35val/sav.

Būstas suteikiamas, kaina 350eur/mėn.(kambariuose po 1-2).

Reikalavimai

- Vokiečių kalba(bent minimali šnekamoji);
- Galimybė išdirbti visą reikiamą vasaros laikotarpį;
- Neteistumo pažyma(oficialiai išversta).

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt