2022-07-29 11:26:48

Valytojai ir kambarių tvarkytojai Kipre(SKUBIAI)!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Jei netyčia nutiko taip, kad sezonui darbo dar neradai, tai mes Tau siūlome suskubti ir griebti šį pasiūlymą dabar pat!

Darbui Kipre, Protare, ieškome:

- valytojo viešbučio restorano virtuvėje;
- 2 kambarių tvarkytojų.

Darbas sezoninis, išvykimas kuo skubesnis, o dirbti reikės iki spalio pabaigos!

Sąlygos:
• alga 850€/mėn. į rankas;
• būstas ir maitinimas suteikiami nemokamai!

Nebūtina tokio darbo patirtis, taip pat užtenka tik rusų kalbos, tad važiuoji, jei tik nori!

Reikalavimai

- Darbštumas;
- Rusų kalba ir didelis pliusas, jei kalbate angliškai, tačiau nebūtina;
- Galimybė išvykti kuo skubiau ir dirbti iki spalio pabaigos.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt