Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #562721

Valytojas(-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Į savo komandą ieškome vidaus patalpų valytojos administracinėms patalpoms.

Ką turėsi daryti:

  • Užtikrinti švarą ir tvarką paskirtose patalpose nustatytu periodiškumu;
  • Prižiūrėti priskirtą darbo vietą ir inventorių;
  • Vykdyti kitus vadovo skiriamus darbus, susijusius su valymo paslaugomis.

Reikalavimai

Iš Tavęs tikimės:

  • Sąžiningumo;
  • Darbštumo;
  • Draugiškumo;
  • Atsakingumo.

Darbo patirtis valymo srityje būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Siūlome Tau:

  • Stabilų darbą pilnu etatu suderintu grafiku;
  • Visas priemones darbui atlikti;
  • Draugišką, bendradarbiaujantį kolektyvą.

Galutinis darbo užmokesčio dydis priklauso nuo Tavo įgūdžių ir patirties.

Darbo skelbimo numeris
#562721
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!