Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101632

Vartotojo sąsajų inžinierius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Vartotojo sąsajų projektavimas;
  • Techninio dizaino ir jo elementų ruošimas;
  • Hiperteksto šablonų ruošimas (HTML, CSS, JS).

Reikalavimai

  • HTML, CSS labai geras išmanymas;
  • Gebėjimas efektyviai naudoti Javascript (jQuery), Ajax;
  • Žinojimas kas tai yra semantinis bei validus kodas;
  • Geros W3C standartų bei naršyklių suderinamumo žinios;
  • Kodo dokumentavimo, testavimo bei laiko planavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo su grafikos apdorojimo aplikacijomis (Adobe PS/FW) įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su Smarty šablonais;
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
  • Noras tobulėti, dėmesys detalėms, domėjimasis naujovėmis.

Privalumai:
  • Adobe Flash, actionscript žinios/patirtis;
  • PHP programavimo patirtis;
  • Programinio kodo versijų kontrolės (SVN, git) žinios;
  • Gebėjimas atskirti rastrinę grafiką nuo vektorinės;
  • Skirtų CEO ir SEO;
  • Būtų susipažinęs su kitais Adobe šeimos nariais (AI, FW).

Įmonė siūlo

  • Ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Puikias galimybes tobulėti;
  • Vieną geriausių atlyginimų šioje srityje.

Papildoma informacija

Jei manote, kad atitinkate reikalavimus, atsiųskite savo CV el. paštu jobs@nfq.lt.Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Darbo skelbimo numeris
#101632

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 28 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 1 d.

NFQ įmonių grupę sudaro įmonės Vokietijoje ir Lietuvoje. Grupė veikia nuo 1999 m., Lietuvoje - nuo 2002 m.

Pagrindinės veiklos:

  • Taikomosios programinės įrangos kūrimas;
  • Internetinės rinkodaros paslaugos.

  • Specializacija:
  • Dideli interneto projektai;
  • Elektroninės komercijos sprendimai (B2C/B2B).

  • Pagrindinės rinkos: Vokietija ir Lietuva.

    Klientai: Zend, Quelle (AGS), O2 Germany, Hitachi (Renesas Europe), Ingram Micro, Allianz, BMW, Premiere, PLAN. NET group, FIBA Europe,
    Sanitex, Senukai, Finasta, G4S, Acme grupė, Celsis, Rotary International, Novaturas, Alma littera ir kt.

    UAB „Net Frequency“ dirba virš 60 aukštos kvalifikacijos specialistų. Įmonė plečia naujas komandas ir ilgalaikiam darbui ieško:

    Daugiau

    Jūs kandidatuojate į:
    Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!