Darbo skelbimo numeris

372426

Darbo aprašymas

Hey, STUDENTAI ir MOKSLEIVIAI, geros žinios Jums!

Turime keletą pasiūlymų, kur dirbti galite tik VASAROS laikotarpiu, tad spėsite per vasarą užsidirbti ir laiku sugrįžti į mokslus!

Pasiūlymai:

➡️ Darbui poilsio ir pramogų parkuose Anglijoje ieškomi darbuotojai miksuotai pozicijai (poilsio namukų tvarkymas + darbas bare/restorane), taip pat virtuvės šefai (gali turėti mažai patirties arba tik pabaigę mokslus) bei virtuvės pagalbinis darbutojas indų plovimui. Laikotarpis priklauso nuo pozicijos, arba iki rugsėjo pradžios, arba iki spalio galo. Alga: nuo £8.21/val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbui 4* viešbutyje ieškomas virtuvės pagalbinis darbuotojas. Laikotarpis: 07.01-09.30. Alga: £8.21/val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbui pačioje Švedijos Laplandijos širdyje ieškomas virėjas. Laikotarpis: 06.15-09.01. Alga: €2340/mėn., būstas suteikiamas nemokamai!

➡️ Darbas antrinių žaliavų rūšiavimo fabrike Šiaurės Airijoje. Čia ne tik, kad galima dirbti tik vasarą, tačiau visai nereikia nei patirties, nei anglų kalbos! Daug darbo valandų, geras atlyginimas. £8.35/val., būstas suteikiamas.

➡️ Darbas daržovių ir salotų fabrike Anglijoje. Stovimas darbas prie linijos, dirbama kiek vėsesnėje temperatūroje (nuo +2 iki +10 laipsnių Celsijaus), tad pabėgti nuo vasaros karščio pats tas! Alga £8.21/val., būstas suteikiamas!

➡️ Ieškomi animatoriai darbui Kipre, kur kontraktai galimi kiek trumpesni nei įprastai - tik 3 mėnesiams! Darbai viešbučiuose, įvairios veiklos bei žaidimai! Alga ~500-600€ per mėnesį į rankas, būstas bei maitinimas suteikiami NEMOKAMAI!

! Fabrikuose galima dirbti ir ilgiau, tad jei nesiruoši grįžti į mokslus arba iš viso esi ne studentas - važiuoti gali taip pat !


Reikalavimai

Reikalavimai skirtingi, kai kur būtina atitinkama patirtis ir anglų kalba, kitais atvejais nereikalinga nei patirtis, nei užsienio kalba!


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Airija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. birželio 14 d.
Įvestas:
2019 m. gegužės 16 d.
Siųsti CV

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!


VASAROS darbai STUDENTAMS!


DARBAI SVETUR

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Žiūrėti profilį