Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #220028

Vasaros darbai viešbučiuose

CVMarket.lt klientas
Graikija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome įvairius darbus Graikijos viešbučiuose: padavėjos, kambarinės, registratorės, pagalbiniai skalbykloje ir kt. Turime pasiūlymų daugumoje kurortinių salų kaip Kos, Rhodes, Mykonos, Lefkada ir pan. Atlyginimas 500-700Eu/mėn., būstas ir maitinimas suteikiamas nemokamai.

Reikalavimai

Anglų k.mokėjimas

Darbo kontraktą vasarai juo nuo dabar. Taip pat vasarai yra pasiūlymų Italijoje, Ispanijoje,Kipre, UK.

Darbo skelbimo numeris
#220028

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Graikija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 20 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 18 d.
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!