Naujausi skelbimai

Veiklos procesų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158478

Darbo skelbimo numeris

158478

Darbo aprašymas

Organizacijos vadybos sistemos palaikymas ir tobulinimas:
- gerai išmanyti organizacijos vadybos sistemą, planuoti ir vykdyti jos tobulinimo veiksmus;
- valdyti organizacijos atitikimo ISO 9000, 14000 ir 27000 standartams;
- rinkti ir analizuoti grįžtamąjį ryšį apie vadybos sistemą, įskaitant ir vidaus auditų vykdymą;
- rengti veiklos procesų ir procedūrų aprašymus ir funkcines instrukcijas;
- vertinti vadybos sistemos atitikimą faktinei veiklai, procesų rezultatyvumą ir efektyvumą;
- organizacijos bendradarbiavimo erdvės naudojimo ir plėtros koordinavimas.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas IT arba verslo valdymo srityje;
- geros anglų kalbos žinios;
- išmanyti ISO 9000, 14000 ir 27000 standartų principus ir keliamus reikalavimus;
- atsakingumas, aktyvumas, kruopštumas, komunikavimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, MS Project, MS Visio).

Atsakingą, įdomų darbą šiuolaikiškoje kompanijoje, darbui reikalingas priemones, profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, konkurencingą atlygį.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. balandžio 18 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 4 d.

Mūsų klientei – bendrovei, daugiau nei 17 metų vystančiai veiklą IT srityje, turinčiai dukterines įmones, atstovaujančiai žymias tarptautines kompanijas, teikiančiai platų IT sprendimų ir paslaugų spektrą, vystančiai IT infrastruktūros projektus ir diegiančiai verslo valdymo sistemas, darbui Vilniuje reikalingas: