2022-07-29 11:26:48

VENTILIACIJOS MONTUOTOJAS

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ventiliacijos montavimas pagal darbinius brėžinius.

Reikalavimai

Mokėti skaityti brėžinius - privalumas;
Analogiško darbo patirtis - PRIVALOMA;
Vokiečių arba anglų kalba - privalumas;
Vykimas nuosavu automobiliu - privalumas.

Įmonė siūlo

Ieškome su patirtimi ventiliacijos montuotojų Ispanijoje.
Jei ieškote stabilaus, Jūsų kvalifikaciją atitinkančio ir orų atlyginimą suteikiančio darbo, tuomet siūlome Jums naujas galimybes. Stabiliai mokamas atlyginimas, rūpestis, pagarba bei pagalba darbuotojui – mūsų veiklos prioritetai.
Laukiame Jūsų!
Siūlome:
tarptautinę darbo aplinką;
profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
darbą su naujausia programine ir technine įranga;
motyvuojantį ir laiku mokamą sutartą atlyginimą;
visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
pastovų darbą;
komandiruočių grafiką: 2mėn. dirbame/ 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;
geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;
kelionių organizavimas nuo namų iki darbo;
tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas:
Derybų klausimas;
Priklauso nuo rezultatų;
Su perspektyva didėti.

Tel. nr. pasiteiravimui - +37067519837.