Naujausi skelbimai

Ventiliuojamo fasado montuotojai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 342703

Darbo skelbimo numeris

342703

Darbo aprašymas

Langų ir palangių angokraščių skardinimas, keramikinių plytelių klijavimas, aliuminio karkaso ir vatos dėjimas.

Reikalavimai

Patirtis, noras dirbti.

Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą, galimybę komandiruotis, apgyvendinimą, esant poreikiui apmoka kelionės išlaidas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 1 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 3 d.

UAB „Versina“ – ilgametę patirtį turinti, patikima, nuolat tobulėjanti statybos paslaugų įmonė iš Žemaitijos sostinės, Telšių.

Įmonė statybų versle jau dvidešimt metų. Per šį laikotarpį mums pavyko suburti ir išlaikyti patyrusius vadovus, kvalifikuotus specialistus ir statybininkus. Mes vykdome plataus spektro statybos projektus: statome bei atnaujiname gamybinės, visuomeninės ir komercinės paskirties statinius, infrastruktūros objektus, gyvenamuosius namus.