Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #168070

Verslo klientų gyvybės draudimo konsultantas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Aktyvi verslo klientų paieška;
  • Verslo kliento poreikių išsiaiškinimas bei geriausių gyvybės draudimo sprendimų pasiūlymas, sutarčių rengimas ir pasirašymas;
  • Pasitikėjimu ir kokybišku aptarnavimu paremtų santykių kūrimas;
  • Darbo veiklos analizė ir savalaikis ataskaitų pateikimas;
  • Bendrovės reprezentavimas aukščiausių įmonių vadovų lygmenyje.

Reikalavimai

  • Pozityvumas, orientacija į rezultatą, savarankiškumas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Min. 2 metų darbo patirtis gyvybės draudimo arba aktyvaus paslaugų pardavimo srityse;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairavimo įgūdžiai ir automobilis.

Įmonė siūlo

  • Darbas jauname dinamiškame kolektyve;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus bei kvalifikacijos kėlimą;
  • Darbui reikalingas priemones ir galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant įmonės vidiniuose procesuose;
  • Rezultatus atitinkantį konkurencingą atlygį.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#168070

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 4 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 22 d.

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“, kurianti ir teikianti draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU.
Savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų, patenkinanančių įvairiausius poreikius, spektrą bei teikiame didelį dėmesį klientų aptarnavimui.
PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų ir per 300 priklausomų tarpininkų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!