Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #310090

Verslo klientų vadybininkas (-ė) anglų kalba

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Būsi atsakingas (-a) už:

  • informacijos apie produktus teikimą;
  • pasiūlymų rengimą projektams;
  • užsakymų įvedimą ir vykdymo koordinavimą;
  • produkcijos išvežimų planavimą.

Reikalavimai

Ieškome būtent tavęs, jeigu:

  • puikiai moki anglų kalbą (žodžiu ir raštu);
  • esi veržlus, komunikabilus ir kantrus;
  • esi imlus ir nuolat norintis tobulėti;
  • esi atidus, kruopštus ir atsakingas.

Tavo privalumas, jei:

  • turi analogišką arba panašią darbo patirtį;
  • moki bet kurią skandinavų kalbą.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • patirtį sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje;
  • profesinius iššūkius ir tobulėjimą;
  • draugišką ir energingą darbo atmosferą;
  • galimybę savarankiškai organizuoti savo darbą.

Darbo skelbimo numeris
#310090

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 24 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 26 d.

„Pharmanet“ – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.

Mūsų klientas - biuro baldų gamintoja Baltijos šalyse, moderni ir inovatyvi tarptautinė bendrovė, siekianti užtikrinti patogią ir šiuolaikišką darbo vietą bei patenkinti nuolat besikeičiančius klientų poreikius.

Daugiau