2022-07-29 11:26:48

Verslo klientų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Mėgsti aplinką, kurioje daug bendraujama?
Esi orientuotas į klientus ir jų aptarnavimą?

Bigbank AS filialas kviečia prisijungti prie jaunos ir dinamiškos komandos Vilniuje VERSLO KLIENTŲ VADYBININKĄ (-Ę).

Mes ieškome pozityvaus, atsakingo, aktyvaus, orientuoto į rezultatą darbuotojo, kuriam patikėsime verslo klientų paieškos ir išskirtinio aptarnavimo atsakomybes.

Darbas apima naujų verslo klientų paiešką ir pritraukimą, esamų klientų aptarnavimą ir konsultavimą kreditų klausimais, santykių su klientais kūrimą ir palaikymą, paskolų paraiškų nagrinėjimą, finansinės analizės ir projektų rizikos vertinimo atlikimą bei klientų portfelio administravimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad tu
• išmanai verslo klientams teikiamas paslaugas;
• turi išsilavinimą ekonomikos, finansų ar vadybos srityje;
• turi ne mažesnę kaip vienų metų kredito paslaugų teikimo verslo klientams patirtį, t.y. esi dirbęs verslo klientų skyriaus asistentu arba vadybininku banke;
• gebi atlikti įmonės finansinės ir verslo rizikos analizę;
• gebi vertinti projektų finansavimo riziką;
• išmanai verslo aplinką, turite gerus derybų įgūdžius;
• esi orientuotas į pardavimus ir tikslų siekimą;
• moki dirbti komandoje ir savarankiškai;
• turi puikias lietuvių ir geras anglų kalbos žinias.

Mes siūlome mokymus naujiems darbuotojams, atsakingą ir įdomų darbą tarptautiniame banke, profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes draugiškoje aplinkoje, konkurencingą darbo užmokestį, kuris peržiūrimas kartą per metus, sveikatos draudimą po metinių pokalbių įvertinimo, 2 papildomas apmokamas dienas, skirtas paminėti svarbius tavo gyvenimo įvykius, 3 papildomas apmokamas dienas, skirtas tau susirgus pasveikti bei nuostabų kolektyvą – įsitikink pats (at)lifeatbigbank and #bigbankwow programėlėje Instagram.