2022-07-29 11:26:48

Verslo konsultanto asistentas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

UAB "SIKC" - verslo valdymo ir finansines konsultacijas teikianti įmonė. Mes rengiame investicinius ir verslo planus, verslo studijas, atliekame rinkos tyrimus, taip pat rengiame dokumentaciją norintiems gauti paramą iš ES struktūrinių fondų. Mūsų klientai yra ir privačios įmonės, ir savivaldybės, ir valstybinės įmonės. Ieškome darbuotojo, kuriam yra įdomus verslo konsultanto darbas, kuris nori mokytis ir tobulėti šioje srityje.
Pradėjęs dirbti mūsų įmonėje darbuotojas pirmiausia turėtų susipažinti su ES struktūriniais fondais, investicinių planų ir kitos dokumentacijos rengimo reikalavimais šių fondų paramai gauti, taip pat su bankų keliamais reikalavimais verslo planų rengimui. Tikimės, kad naujasis darbuotojas bus iniciatyvus, komunikabilus, dinamiškas. Manome, kad kurį laiką padirbęs verslo konsultanto asistentu, vėliau pats taps sėkmingai mūsų įmonėje dirbančiu verslo konsultantu.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis ekonominis išsilavinimas (gali būtį paskutinių kursų studentas/ė);
Domėjimasis verslu;
Anglų kalba;
Vairuotojo pažymėjimas (nuosavas automobilis būtų privalumas);
Komunikabilumas;
Iniciatyvumas ir pasitikėjimas savimi;

Įmonė siūlo

Mes siūlome pastovų ilgalaikį darbą ir karjeros galimybes. Pastovų atlyginimą, taip pat priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.