Naujausi skelbimai

Verslo plėtros projekto vadovas (-ė) (muitinė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84913

Darbo skelbimo numeris

84913

Darbo aprašymas

- darbo su Rusijos muitine skyriaus Vilniuje steigimas, skyriaus veiklos planavimas, darbo procesų organizavimas;
- nuolatinio ryšio su muitinės tarpininkais Rusijoje palaikymas, operatyvus informacijos pateikimas įmonės darbuotojams ir klientams;
- iškilusių problemų darbe su Rusijos muitinės tarpininkais sprendimas;
- verslo idėjų generavimas, komandos darbo organizavimas, iškilusių problemų skyriaus darbe sprendimas;
- nuolatinė projekto finansinės dalies kontrolė, atsakomybė už veiklos rezultatus;
- įmonės reprezentavimas ir atstovavimas Rusijoje.

Reikalavimai

- muitinės darbo specifikos Rusijoje išmanymas, darbo patirtis su Rusijos muitinės tarpininkais;
- gebėjimas analizuoti muitinės paslaugų rinką, jos poreikius ir pokyčius, priimti operatyvius sprendimus;
- gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti pavaldinių darbą;
- strateginis mąstymas, komunikabilumas, aktyvumas, puikūs derybiniai įgūdžiai;
- aukštasis išsilavinimas, geras rusų kalbos mokėjimas (anglų k.- privalumas);
- galimybė vykti į trumpalaikes komandiruotes;

- patrauklų atlyginimą, dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą sėkmingoje kompanijoje.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "VERSLO PLĖTROS PROJEKTO VADOVAS", siųsti el. paštu: job@jobinlogistics.eu

Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 15 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 15 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

Mūsų klientė – tarptautinių krovinių gabenimo įmonė, turinti platų partnerių tinklą visame pasaulyje, teikianti savo klientams neribotus logistikos sprendimus, naujai steigiamam padaliniui ieško vadovo.