Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102228

Verslo plėtros vadovas (-ė) (transportas)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • verslo plėtros skyriaus kūrimas, veiklos planavimas, darbo procesų organizavimas;
  • skyriaus efektyvaus darbo užtikrinimas ir kontrolė;
  • verslo idėjų generavimas bei strateginių tikslų įgyvendinimas;
  • tarptautinės krovinių gabenimo rinkos poreikių analizė;
  • ilgalaikių ryšių su užsienio klientais palaikymas ir vystymas;
  • veiklos planų rengimas, jų vykdymo kontrolė, finansinių rezultatų analizė;
  • kompanijos pozicijos rinkoje stiprinimas;
  • įmonės reprezentavimas ir atstovavimas užsienyje;
  • atsakomybė už veiklos rezultatus;

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • krovinių pervežimo organizavimo tarptautinėje rinkoje darbo patirtis;
  • gebėjimas analizuoti tarptautinę krovinių pervežimo rinką, jos poreikius ir pokyčius;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingai ir siekiant maksimalaus rezultato;
  • gebėjimas planuoti, organizuoti komandos darbą bei priimti operatyvius sprendimus;
  • strateginis mąstymas, komunikabilumas, iniciatyvumas, puikūs derybų įgūdžiai;
  • geras anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu);
  • orientacija į rezultatą, efektyvią veiklą;
  • verslo etiketo išmanymas;
  • vairuotojo pažymėjimas;

  • Kompanija siūlo įdomų ir atsakingą darbą profesionalų komandoje, galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas, tobulėti siekiant profesinių ir asmeninių tikslų;
  • Konkurencingą atlyginimą, visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "PLĖTROS VADOVAS", siųsti el. paštu: cv@jobinlogistics.eu

Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Darbo skelbimo numeris
#102228

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 15 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 15 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

    Mūsų klientė – šiuolaikiška, moderni tarptautinė kompanija teikianti krovinių vežimo paslaugas jūros, oro ir automobilių transportu, turinti platų partnerių tinklą visame pasaulyje, šiuo metu vykdo aktyvią plėtrą ir į savo komandą kviečia verslo plėtros vadovą.

    Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!