Naujausi skelbimai

Verslo sistemų analitikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106664

Darbo skelbimo numeris

106664

Darbo aprašymas

Kliento verslo proceso, poreikių ir reikalavimų analizė,
Kliento verslo proceso tobulinimas,
Reikalavimų surinkimas, paruošimas bei jų pateikimas programinės įrangos kūrimui,
Technines dokumentacijos bei vartotojo vadovų (userguides) rengimas.

Reikalavimai

Kliento reikalavimų surinkimo ir analizės principų žinojimas,
Specifikacijos ir reikalavimų užrašymo bei pateikimo metodikų išmanymas,
Skirtingų programinės įrangos kūrimo metodologijų taikymas reikalavimų surinkimo ir analizės aspekte,
Patirtis diegiant įmonėse finansines sistemas (tokias kaip Axapta, Oracle Finances, Microsoft Dynamics NAV ir panašias),
Kruopštumas, gebėjimas rengti tvarkingą dokumentaciją,
Akylumas ir pastabumas smulkmenoms, nepamirštant plataus vaizdo ir laiko ar kitų apribojimų,
Analitinis ir kritinis mąstymas,
Geri bendravimo įgūdžiai,
Puikūs rašytinės komunikacijos gebėjimai,
Orientacija į kliento poreikius,
Labai geros anglų kalbos žinios - šnekamoji ir rašomoji, butu didelis privalumas,
Patirtis informacinių technologijų srityje,
Noras mokytis ir tobulėti.

Privalumai:
Programavimo pagrindai,
Komandinio darbo patirtis,
Prezentaciniai sugebėjimai,
Geros buhalterijos ir finansų žinios,
Anglų kalbos žinios finansinės apskaitos srityje.

Įdomų ir atsakingą darbą su didžiausiomis užsienio draudimo kompanijomis,
Galimybę tobulėti ir dirbti su naujausiomis technologijomis,
Galimybę mokytis iš didelę patirtį turinčių kolegų,
Draugišką, jaunatvišką ir kvalifikuotą komandą,
Galimybę dalyvauti sprendimų priėmimo procese,
Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo patirties ir darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 9 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 9 d.

UAB “Exigen Services Lietuva” yra vienos iš didžiausių Centrinėje ir Rytų Europoje programavimo paslaugas teikiančios įmonės - Exigen Services – filialas Lietuvoje. Exigen Services teikia paslaugas didžiausioms draudimo, finansų, telekomunikacijų bei media įmonėms visame pasaulyje. Plačiau apie šią įmonę galite sužinoti internete adresu www.exigenservices.lt