Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11762

Verslo valdymo sistemų konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Verslo valdymo sistemų Microsoft Busines Solution Axapta ir Microsoft Busines Solution Navision konsultantai atsakingi už :

- kliento verslo procesų bei perspektyvinių poreikių analizę;
- kliento verslo procesų ir poreikių realizavimo sistemos priemonėmis projektavimą;
- sprendimų dokumentacijos ruošimą;
- sistemos modifikavimo projektų ruošimą, derinimą ir realizacijos kontrolę;
- kliento personalo apmokymą;
- konsultacijas kliento darbo vietoje.

Šis darbas - tiems kurie nemėgsta monotonijos ir ramybės ir yra linkę eksperimentuoti.

Reikalavimai

Kandidatas į verslo valdymo sistemų konsultanto darbo vietą privalo turėti :
- aukštajį ekonominį arba informacinį išsilavinimą
- nemažiau kaip vienerių metų darbo patirtį diegiant verslo valdymo arba buhalterinės apskaitos sistemas;
- mokėti dirbti su kompiuteriu;
- pageidautinas anglų ir rusų kalbos žinojimas;
- pageidautinas vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo :
- darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų;
- profesinio tobulėjimo programą;
- dinamišką ir įdomų darbą;
- galimybę tobulintis užsienyje.

Papildoma informacija

Šiuo metu kompanija planuoja priimti 5 naujus darbuotojus į Kauno ir Vilniaus ofisus.
Darbo vieta : Vilnius ir Kaunas, tačiau darbo pobūdis reikalauja dažnai vykti į komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje.
Mes garantuojame idealias darbo sąlygas, tačiau negalime garantuoti ramybės. Kiekvienas projektas tai iššūkis, naujos mintys, įdėjos ir naujos galimybės.

Darbo skelbimo numeris
#11762

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. vasario 28 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 1 d.

Columbus IT Partner - tai tarptautinė konsultacinė kompanija, veikianti daugiau nei 20 pasaulio šalių.

Columbus IT Partner sprendimų strateginė platforma yra Microsoft Bussiness Solutions sistemos, todėl įmonės veiklos kryptys yra verslo valdymo sprendimai, sukurti naudojant šią platformą.

Columbus IT Partner pagrindinė veiklos sritis yra informacinių apskaitos ir verslo valdymo sistemų diegimas:
- įmonės apskaitos ir valdymo procedūrų analizė ir projektavimas;
- apskaitos ir valdymo procesų kompiuterizavimo projektų rengimas;
- kompiuterizuotų verslo valdymo sistemų Microsoft Business Solution Axapta ir Microsoft Business Solution Navision platinimas, diegimas, pritaikymas įmonės specifikai;
- kompiuterizuotos verslo valdymo sistemos Microsoft Business Solution XAL (buvęs Concorde) palaikymas;
- konsultavimo ir aptarnavimo paslaugos;
- Columbus IT Partner produktų GALAXY INTEGRATION, RETAIL SUITE, ENTERPRISE MANAGEMENT, SERVICE MANAGER ir kitų horizontalių bei vertikalių sprendimų platinimas, diegimas ir pritaikymas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!