Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102152

Vertėjas

CVMarket.lt klientas
Prancūzija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbui užsienyje reikalingas vertėjas iš/į prancūzų- rusų kalbą.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau kaip 5 metai.
Kvalifikaciją patvirtinantys atestatai, pažymėjimai.

Siūlome gerai mokamą darbą tarptautinėje komanijoje, visas socialines garantijas, konkurencingą atlyginimą.

Papildoma informacija

Darbas su ilgalaike komandiruote į Pranzūciją.

Darbo skelbimo numeris
#102152

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Prancūzija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 14 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 14 d.

UAB Litana ir Ko - jau 19 metų sėkmingai dirbanti įmonė, užsiimanti projektavimu, gamyba ir pastatų iš metalo konstrukcijų statyba. Įmonė sparčiai plečiasi ir auga. Per pastaruosius 2 metus bendrovės apyvarta ir darbuotojų skaičius išaugo 3 kartus. Centrinis biuras įsikūręs Gargžduose, atidarytos atstovybės Kaliningrade, Rygoje, Turku(Suomija),Norvegijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje,Olandijoje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Vertėjas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!