Vertinimo kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
1561 - 1722 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome kruopštaus, iššūkių nebijančio komandos nario – Vertinimo kokybės patikrinimų skyriaus vyriausiojo specialisto (darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį; pastoviosios dalies koeficientas 8,82–9,73).

  • Darbo pobūdis - vertinti turto arba verslo vertinimo ataskaitų atitiktį Lietuvos Respublikos turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatymo nustatytiems reikalavimams, atlikti planinius ir neplaninius vertintojų ir vertinimo įmonių veiklos patikrinimus.
  • Siūlome galimybę dirbti su savo srities profesionalais ir įgyti puikios patirties.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas socialinių mokslų studijų srities ekonomikos ar teisės krypties  (magistro kvalifikacinis laipsnis)
  • Profesinio darbo patirtis ekonomikos ar teisės srityje
  • Anglų kalbos mokėjimas B1 lygiu

  • Dokumentai priimami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu https://pm.vataras.lt/.
  • Daugiau apie reikalavimus ir būsimas funkcijas https://avnt.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/karjeros-galimybes bei http://portalas.vtd.lt/lt/4/vtd-web-servisai/vtdkonkursai-319.html