Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #32309

Vidaus auditorius

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • vidaus kontrolės sistemos tobulinimas,
  • rizikos veiksnių nustatymas ir rekomendacijų teikimas,
  • procedūrų ir teisės aktų laikymosi auditas,
  • fizinės turto apsaugos sistemos tobulinimas.

Reikalavimai

  • ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis audito arba vidaus audito srityje,
  • aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, vadybos ar teisės),
  • darbo planavimo ir organizavimo gebėjimai,
  • gebėjimas inicijuoti pokyčius,
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Siūlome atsakingą, kūrybišką darbą šiuolaikiškoje, stabiliai dirbančioje kompanijoje, galimybę tobulėti bei konkurencingą atlyginimą.

Papildoma informacija

CV su nuoroda „Vidaus auditorius“ galite siųsti el. paštu: ramune@audimas.lt

Darbo skelbimo numeris
#32309
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!