Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102409

Video sistemų pardavimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Aktyvi naujų klientų paieška
Video stebėjimo sistemų pardavimas esamiems ir naujiems klientams,
Derybos bei sutarčių sudarymas,
Klientų apmokymas, kaip naudotis sistema
Produkto tobulinimas kartu su IT specialistais pagal klientų pageidavimus.

Reikalavimai

Aktyvumas ir darbštumas
Komunikabilumas
Bendravimas lietuvių rusų/anglų kalbomis
Žinios apie video stebėjimo sistemas bei patirtis dirbant su jomis
Tikslumas, korektiškumas, atsakingumas ir draugiškumas
Noras tobulėti
Vairuotojo pažymėjimas (būtinas)

Įmonė siūlo

Išsamius mokymus prekybos bei technikos srityse,
Kuro išlaidų padengimą
Nešiojamą kompiuterį
Mobiliojo telefono išlaidų kompensaciją
Darbą ir karjeros galimybes sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje
Malonų, draugišką, palaikantį ir visuomet pasiruošusį padėti kolektyvą.

Papildoma informacija

Video sistemų pardavimo vadybininko darbo užmokestį sudaro: pagrindinis darbo užmokestis + skatinamieji priedai už anksčiau nurodytus darbus.
Savo CV su motyvaciniu laišku bei pageidaujamu atlygiminu siųsti nurodžius „VIDEO VADYBININKAS“.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#102409

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 21 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 21 d.

UAB „GSM Apsauga“ – tarptautinė įmonė, parduodanti ir montuojanti šiuolaikines ir vis labiau populiarėjančias namų apsaugos srityje belaides namų apsaugos sistemas. Įmonėms siūlome transporto valdymo ir stebėjimo sistemas, leidžiančias efektyviau planuoti automobilių darbą bei išlaidas. „GSM Apsauga“ siūlo daug įvairių paslaugų – nuo belaidės apsaugos sistemos įrengimo bei priežiūros iki asmeninio klientų aptarnavimo administratoriaus ir klientų aptarnavimo visą parą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!