Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #165458

VIDEO ŽAIDIMŲ PROGRAMUOTOJAS (-A)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Video žaidimų programavimas.

Reikalavimai

C/C++ programavimo įgūdžiai;
Noras kurti žaidimus.

Privalumai
Objective-C;
Java;
Android platformos žinios;
Action Script;
Patirtis naudojant DirectX arba Open GL;
Pagrindinių 3D algoritmų žinios;
Anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Įdomų ir kūrybinį darbą tikrų profesionalų komandoje kuriant pasaulinės klasės video žaidimus;
Puikias saviraiškos, mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Jaukią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
Poilsiui: žaidimų kambarį su moderniausiomis konsolėmis, gerą žaidimų kolekciją, video žaidimų bei stalo teniso rungtynes.

Darbo skelbimo numeris
#165458
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!