Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #170509

VIDEO ŽAIDIMŲ PROGRAMUOTOJAS (-A)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Video žaidimų programavimas.

Reikalavimai

C/C++ programavimo įgūdžiai;
Noras kurti žaidimus.

Privalumai
Objective-C;
Java;
Android platformos žinios;
Action Script;
Patirtis naudojant DirectX arba Open GL;
Pagrindinių 3D algoritmų žinios;
Anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Įdomų ir kūrybinį darbą tikrų profesionalų komandoje kuriant pasaulinės klasės video žaidimus;
Puikias saviraiškos, mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Jaukią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
Poilsiui: žaidimų kambarį su moderniausiomis konsolėmis, gerą žaidimų kolekciją, video žaidimų bei stalo teniso rungtynes.

Darbo skelbimo numeris
#170509

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. gruodžio 20 d.
Įvestas:
2012 m. lapkričio 20 d.

Nordcurrent Group - stambiausia tarptautinio lygmens video žaidimų kūrimo kompanija Vakarų Europoje. Jau dešimt metų sėkmingai dirbame video žaidimų industrijoje. Sukūrėme daugiau nei 40 žaidimų įvairioms platformoms. Daugiau apie mus www.nordcurrent.com.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!