2022-07-29 11:26:48

Viešbučio administratorius

CVMarket.lt klientas
Nuo 600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome naujo komandos nario - administratoriaus, kuris:
- Svečiams būtų mūsų nuostabaus ir išskirtinio viešbučio ambasadorius;
- Su šypsena priimtų ir išlydėtų svečius;
- Pasirūpintų visapusiu svečių patogumu (patartų, padėtų);
- Atliktų jam pavestus einamuosius darbus.

Reikalavimai

- Mokėti anglų ir rusų kalbas;
- Mokėti maloniai bendrauti ir paslaugiai aptarnauti svečius;
- Domėtis miesto naujovėmis, restoranų naujienomis ir renginiais;
- Būti nuovokus, organizuotas ir žingeidus;
- Turėti panašios klientų aptarnavimo patirties.

Naujasis komandos narys nuo pirmos minutės įsilies į dinamišką viešbučio gyvenimą, kuriame bendraus su įvairių tautybių ir kultūrų žmonėmis, kuriems atstovaus Vilnių bei mūsų viešbutį. Siūlome:
- Nenuobodų ir su mokslais suderinamą darbą;
- Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
- Priedus už papildomų paslaugų pardavimus;
- Saviraiškos ir savirealizacijos galimybes;
- Karjeros galimybes.