Darbo skelbimo numeris

370237

Darbo aprašymas

• Malonus viešbučio svečių įregistravimas ir išregistravimas;
• Darbas su kasos aparatu ir viešbučio valdymo sistema;
• Rezervacijų administravimas;
• Sąskaitų išrašymas;
• Įvairios informacijos teikimas ir malonus bendravimas svečių viešnagės metu.

Reikalavimai

• Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas);
• Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, punktualumas, paslaugumas ir geranoriškumas;
• Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
• Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose;
• Greita orientacija ir lankstus mąstymas;
• Vadovo pavestų darbų vykdymas;
• Imlumas naujovėms.

• 3+ žvaigždučių viešbutis, priklausantis Europa Group viešbučių grandinei, Vilniaus centre ieško administratoriaus (-ės) dirbti pilnu etatu;
• Siūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku dieninėje ir naktinėje pamainoje;
• Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
• Visas socialines garantijas;
• Darbuotojų privilegijas ir puikią bonusų sistemą;
• Draugišką kolektyvą;
• Puikias karjeros galimybes.

Telefonas pasiteiravimui +370 64044577

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 24 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 26 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Viešbučio administratorius

TRANSMEDOS VALDA, UAB

Žiūrėti profilį