Naujausi skelbimai

Viešbučio Portjė / Durininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 365759

Darbo skelbimo numeris

365759

Darbo aprašymas

Malonus viešbučio svečių pasitikimas ir išlydėjimas, pagalba su bagažu.
Įvairios informacijos teikimas svečių viešnagės metu.
Konferencijų salių paruošimas renginiams ir tvarkymas po jų.
Pagalba kitiems viešbučio padaliniams.

Reikalavimai

Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas).
Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, paslaugumas ir geranoriškumas.
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.
Imlumas naujovėms.

Keturių žvaigždučių viešbutis Vilniaus senamiestyje ieško dieninio/naktinio portjė dirbti pilnu etatu.

Siūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku, stabilų, laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas ir puikias karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2019 m. balandžio 13 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 15 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 700 iki 750 EUR per mėn.

UAB „Žaliasis tiltas” - tai daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti įmonė, valdanti viešbučius Congress ir Congress Avnue ir teikianti apgyvendinimo, maitinimo bei konferencijų salių nuomos paslaugas.