Naujausi skelbimai

Viešųjų ryšių specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75950

Darbo skelbimo numeris

75950

Darbo aprašymas

  • Straipsnių ir publikacijų rašymas skirtingiems media šaltiniams;
  • Tiesioginis bendravimas su žiniasklaida;
  • Partnerių paieška ir bendradarbiavimo koordinavimas;
  • Viešųjų ryšių efektyvumo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (komunikacijos, viešojo administravimo, verslo vadybos – būtų privalumas);
  • Patirtis ir sugebėjimas užmegzti ryšius su žiniasklaida, verslo atstovais, viešuoju sektoriumi;
  • Įgūdžiai rašant straipsnius ir sugebėjimas sklandžiai dėstyti mintis;
  • Domėjimasis verslo ir ekonomikos pokyčiais, verslo procesų išmanymas;
  • Kūrybiškumas ir platus mąstymas.

Įmonė siūlo

  • Erdvės kūrybai ir naujų idėjų realizacijai;
  • Įdomų ir nemonotonišką darbą;
  • Galimybes tobulėti ir augti profesinėje srityje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 8 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 8 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1800 LTL per mėn.

Mūsų klientė – tarptautinė paslaugų įmonė, šiuo metu plečianti veiklą Klaipėdoje. Sėkmingai veikianti jau daugiau nei 6-ius metus, į savo komandą kviečia viešųjų ryšių vadybininką.