2022-07-29 11:26:48

Pardavimų užsakymų administratorė (-ius)

CVMarket.lt klientas
1000 - 1200 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

  • prekių užsakymų priėmimas ir savalaikis jų pristatymas klientams
  • užsakymų vykdymo kontrolė
  • transporto paieška ir planavimas GoRamp platformoje
  • užsakymų administravimas el. prekybos platformoje
  • darbas su įmonės vidaus apskaitos sistemomis
  • bendravimas su klientais prekių užsakymų vykdymo klausimais
  • ataskaitų ruošimas ir analizė

Reikalavimai

  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
  • mokėjimas dirbti buhalterinėmis programomis, Axapta - privalumas
  • patirtis dirbant su internetinės prekybos turinio valdymo sistema (Magento, Prestashop, Opencart ar kt.) – privalumas
  • analitinis, loginis mąstymas, greita orientacija
  • aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas
  • gebėjimas dirbti komandoje
  • komunikabilumas ir motyvacija mokytis
  • atidumas detalėms ir atsakingumas
  • puikūs darbų organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • anglų ir rusų kalbos žinios - privalumas

  • atsakingą darbą patikimoje, augančioje įmonėje, jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • mokymus;
  • puikias karjeros galimybes;
  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą nuo 1000 € (atskaičius mokesčius)