2022-07-29 11:26:48

PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS/ASISTENTĖ

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Projekto vadovo asistentas/asistentė darbo metu:
• Renka informaciją, atlieka analizę ir ją aprašo;
• Rengia investicinius planus, sudaro projekto biudžetą, rengia ataskaitas;
• Koordinuoja projektų įgyvendinimą, rengia raštų projektus;
• Vykdo kitas projekto vadovo deleguotas užduotis.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:
• Turi universitete gautų žinių finansų, verslo vadybos ar ekonomikos srityse,
• Gebi rišliai dėstyti mintis žodžiu ir raštu lietuvių ir anglų kalbomis, jei moki rusų bei lenkų kalbas –privalumas,
• Esi įgudęs/įgudusi MS office programų naudotojas/naudotoja,
• Turi planavimo, organizavimo įgūdžių,
• Lengvai bendrauji, nesibaimini iššūkių, gebi greitai mokytis ir lengvai prisitaikai prie kintančios situacijos,
• Turi vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
• Atsakingą ir savarankišką darbą, galimybę mokytis,
• Susipažinti ir dalyvauti planuojant, rengiant bei įgyvendinant ES ir kitų programų lėšomis finansuojamų projektų dokumentus,
• Tapti komandos dalimi bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės,
• Draugišką komandą ir kolegų pagalbą pradėjus dirbti,
• Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Darbo vieta – Vilniuje, Žvėryne.