2022-07-29 11:26:48

5* Viešbučio padaveja/s Graikijoje ir Kipro saloje!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

5 žvaigždučių viešbučiai įsikūrę ant Graikijos ir Kipro salos krantų, turintys daugybės metų patirtį žmonių aptarnavimo sektoriuje, ieško žmonių dirbti prestižiniuose viešbučiuose. Jauni ir talentingi kandidatai, turintys patirties aptarnavimo srityje ar ne, turės galimybę dirbti Graikijoje arba Kipro saloje. Ieškome žmonių, kurie galėtų dirbti nuo 4 iki 8 mėnesių (sezono laikotarpiu).

Darbo pobūdis (priklausomai nuo darbo pozicijos):
• Aptarnauti klientus;
• Sutvarkyti ir paruošti staliukus;
• Būti malonios išvaizdos ir mandagiu;
• Kambarių ir kitų viešbučio patalpų tvarkymas, švaros palaikymas;
• Kokteilių ir kitų gėrimų ruošimas;
• Suteikti nepamirštamas ir nuostabias atostogas poilsiaujantiesiems.

Kandidatai turi kalbėti anglų kalba. Bet kokia kita užsienio kalba yra privalumas. Jums bus suteiktas nemokamas maitinimas 3 kartus dienoje ir apgyvendinimas
Atlyginimas 700 Eur/mėn. neto priklausomai nuo Jūsų patirties ir laikotarpio kuriam planuojate pasilikti.

Mūsų siūlomos pozicijos yra: Protaras, Agia Napa, Limasolis, Nikosija, Pafos, Rodas, Kreta, Zakintas, Kos ir Kipro sala.

Mes Jums siūlome darbą 6 dienas per savaitę, 8 val. per dieną bei apgyvendinimą (kartu su vienu ar daugiau Jūsų draugų jeigu pageidautina) prie viešbučio, kuriame dirbsite.

Prašome siųsti CV anglų kalba.

Reikalavimai

Anglu, rusų kalba.