2022-07-29 11:26:48

Transporto vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome motyvuoto, iniciatyvaus ir atsakingo komandos nario.

- Lengvųjų automobilių pervežimo organizavimas ir vykdymas Europoje;
- Įmonės koordinuojamų autovežių darbo organizavimas;
- Ataskaitų siuntimas užsienio partneriams Europoje;
- Informacijos perdavimas vairuotojams (lietuvių, rusų kalbomis);
- Įvairiapusė pagalba vairuotojams įvairiose situacijose;
- Įmonės veiklai būdingų dokumentų ruošimas (užsakymų-sutarčių, sąskaitų, ataskaitų ir pan.);
- Reisų parinkimas ir užsakymas;
- Bendravimas su įmonės darbuotojais sprendžiant iškilusias problemas.

Reikalavimai

- Darbo patirtis autovežių/logistikos srityje būtų privalumas;
- Puikus anglų kalbos mokėjimas;
- Rusų kalbos pagrindai;
- Kitos kalbos - prancūzų ar vokiečių - privalumas;
- Organizuotumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome
- Galimybę mokytis ir tobulėti;
- Visas darbui reikalingas priemones;
- Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų su perspektyva didėti.