2022-07-29 11:26:48

Eksporto vadovas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Esame sėkmingai dirbanti, visada siekianti aukščiausios kokybės, draugiška bendrovė. Mūsų misija - iš mūsų rankų - sveikas maistas ir tradicinis skanėstas. Didžiuojamės savo gaminiais – turime daug tradicinių, gaminamų pagal originalias įmonėje sukurtas receptūras; gaminame ir naujos kartos produktus, kurie dėl pažangios technologijos išlaiko visas vertingiausias grūdų gamtines savybes ir daugumą mikroelementų.

Stipriname savo komandą ir kviečiame EKSPORTO VADOVĄ, kuriam patikėtume mūsų gaminių pardavimų plėtrą užsienyje ir įvedimą į naujas rinkas.

Būsite atsakingi už:

- Įmonės produkcijos eksportą į užsienio rinkas;
- Naujų kontaktų su verslo partneriais užmezgimą, ryšių su esamais ir potencialiais pirkėjais, tarpininkais palaikymą;
- Derybas, komercinių pasiūlymų rengimą, sandorių sudarymą;
- Dalyvavimą kartu su įmonės vadovu, sprendžiant dėl tolimesnės verslo bei komercinės veiklos plėtros, rengiant reklaminę strategiją, didinant produkcijos realizavimą, gaminių ir paslaugų kokybę bei konkurencingumą;
- Konkurencingų produktų pasiūlos, kainų užsienio šalių rinkose analizę ir pasiūlymus dėl potencialių eksportinių produktų gamybos;
- Bendradarbiavimą su reklamos agentūromis ir pakuočių gamintojais;
- Logistinių sprendimų paiešką, bendradarbiavimą su muitine;
- Dalyvavimą tarptautinėse parodose.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

- Turite patirties dirbant su užsienio rinkomis (privalumas būtų FMCG sektoriuje);
- Išmanote užsienio rinkų esminius įstatymus, logistikos ir produkcijos platinimo kanalus, muitinės procedūras, mokate analizuoti pasiūlos ir paklausos lygį;
- Esate verslus, mąstote strategiškai, domitės, analizuojate, mokate įžvelgti naujas galimybes, generuoti, pagrįsti ir įgyvendinti idėjas;
- Pasižymite greita orientacija, iškalba ir galite pasigirti puikiais derybiniais įgūdžiais;
- Mokate sudominti, sukurti ir palaikyti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius;
- Puikiai bendraujate anglų kalba (rusų, vokiečių ir kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas).

Įmonė siūlo

- Ambicingą, įdomią ir atsakingą veiklą;
- Dalyvavimą priimant strateginius sprendimus;
- Laisvę įgyvendinti idėjas ir pritaikyti savo know-how;
- Galimybę dirbti su patraukliais, sveikais produktais;
- Būti nedidelės ir draugiškos komandos dalimi;
- Motyvuojantį atlygį, priklausantį nuo kompetencijų ir iškeltų tikslų įgyvendinimo.

Šis pasiūlymas tiktų tiems, kurie svajoja dirbti eksporto srityje. Didelis privalumas - jei jau turite patirties ir žinių šioje srityje, esate savarankiški, strategiškai mąstantys, besidomintys užsienio rinkomis, mėgstantys bendrauti ir bendradarbiauti. Jei šiuo metu ieškote puikių savęs realizavimo galimybių, žinote, mėgstate ir didžiuotumėtės įmonės gaminama produkcija - susisiekite!