Barmenas - kasininkas (gali būti studentas, be patirties, apmokome)

CVMarket.lt klientas
426.16 - 778.78 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

- Alaus, užkandžių ir kitų produktų pardavimas;
- Alaus pilstymas;
- Klientų aptarnavimo standarto įgyvendinimas;
- Prekių priėmimas, pirkimo dokumentų kontrolė.

Reikalavimai

- Vidurinis ar profesinis išsilavinimas;
- Noras dirbti, atsakingumas;
- Galimybė dirbti visą darbo dieną.

Naudingi įgūdžiai:
- Darbas kasos aparatu;
- Darbas kompiuteriu;
- Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

Dirbdami "Alyne":
• Sužinosite daug informacijos apie alų ir tapsite „alaus ekspertu“;
• Išmoksite apskaitos pradmenų;
• Išmoksite dirbti su pažangiausia alaus išpilstymo įranga;
• Išmoksite profesionaliai aptarnauti klientus;
• Išmoksite prisiimti atsakomybę.

Siūlome:
• Konkurencingą atlyginimą;
• Galimybę užsidirbti priedus be apribojimų;
• Galimybę priderinti darbo vietą prie gyvenamosios vietos;
• Patogų darbo grafiką, kurį galime derinti individualiai.