2022-07-29 11:26:48

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS VADOVAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

  • Darbų saugos ir sveikatos užtikrinimas įmonėje;
  • Įmonės interesų santykiuose su trečiosiomis šalimis, įskaitant valstybines institucijas, atstovavimas;
  • Darbuotojų instruktavimas, apmokymas ir atestavimas darbuotojų saugos ir sveikatos srityse;
  • Profesinės rizikos vertinimo įmonėje organizavimas, koordinavimas ir įgyvendinimas;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės ir civilinės saugos reikalavimų ir sistemos įmonėje kūrimas;
  • Darbuotojų sąmoningumo saugos ir sveikatos srityje ugdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 5 metų profesinė patirtis darbuotojų saugos ir sveikatos srityje gamybos sektoriuje;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos darbdaviui atstovaujančio asmens, priešgaisrinės ir civilinės saugos pažymėjimai;
  • Puikus LR įstatymų, reglamentuojančių profesinę sritį, išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Puikūs planavimo ir darbo organizavimo, vadovavimo komandai įgūdžiai;
  • Gebėjimas apibendrinti ir sklandžiai perteikti informaciją;
  • Gebėjimas valdyti sudėtingas situacijas;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, atsakingumas, atvirumas naujovėms;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas;
  • Puikūs darbo MS Office pagrindinėmis programomis vartotojo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

  • Atsakingą, dinamišką ir iššūkių kupiną darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką - ne tik funkcinės užduotys, bet ir galimybė kurti, inicijuoti pokyčius, prisidėti prie naujo padalinio atidarymo;
  • Patrauklų darbo užmokestį;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.