2022-07-29 11:26:48

Logistikos sandėlio darbuotojas

CVMarket.lt klientas
700 - 1000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

PREKIŲ SANDĖLYJE PRIĖMIMO IR IŠDAVIMO ORGANIZAVIMAS

• prekių tikrinimas (tikrinti prekes, ieškoti klaidų, neatitikimų);
• prekių atrinkimas ir komplektavimas (ant padėklų arba dėžėse);
• prekių transportavimas (mechanizuotas prekių transportavimas elektriniu krautuvu);
• prekių sandėliavimas stelažuose ir konteineriuose (darbas elektriniu krautuvu);
• prekių krovimas;
• prekių priėmimas;
• švaros palaikymas sandėlio ofise ir sandėlyje.

Reikalavimai

• Pareigingumas;
• Darbštumas;
• Mažiausiai vidurinis išsilavinimas (polinkis į tiksliuosius mokslus);
• Noras tobulėti ir mokytis;
• Nepriekaištinga lietuvių kalba;
• Jokių žalingų įpročių;
• B vairuotojo pažymėjimas;
• Patirtis santechnikos srityje, elektros krautuvo pažymėjimas ir rekomendacijos būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo vieta: Vilniaus m. centre - Naugarduko g.
Patogus ir greitas privažiavimas, taupant jūsų laiką ir išlaidas atvykimui į darbą ir iš jo.
Siūlome socialines garantijas, visas reikalingas darbo priemones patogiam ir komfortiškam Jūsų darbui jauname kolektyve.
Siųskite gyvenimo aprašymą elektroniniu paštu, atrinktus kandidatus informuosime.