2022-07-29 11:26:48

Praktika personalo skyriuje Kaune

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome žmogaus, kupino entuziazmo ir norinčio tobulėti!
Jei manai, kad būtent toks ir esi, tuomet prisijunk ir būk atsakingas už:
atrankų organizavimą ir vykdymą: darbo skelbimų ruošimas bei talpinimas, CV atranka, telefoninis interviu su kandidatais
bendravimą su įmonės darbuotojais
kitas administracines ir organizacines užduotis

Reikalavimai

Praktikos metu iš Tavęs tikimės:
atsakingumo, komunikabilumo bei iniciatyvumo organizuotumo, atidumo detalėms bei kruopštumo
geros nuotaikos bei energingumo
motyvacijos bei naujų žinių troškimo
pozityvaus požiūrio į kasdienius dalykus

galimybę susipažinti su darbuotojų atrankų procesu, prisidėti prie vidinių renginių organizavimo, įgyti administracinio darbo patirties, pritaikyti teorines žinias praktiškai, gauti geras rekomendacijas!
trišalę arba savanoriškos praktikos dvišalę sutartis.
siūlome puikias sąlygas, jauną, aktyvų ir draugišką kolektyvą bei visapusišką pagalbą tobulėjant!

Tavo CV labai laukiamas, prisijunk!