2022-07-29 11:26:48

SVARBIŲ KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė) darbui Klaipėdoje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Pagrindinis tikslas: • užtikrinti sklandų kompanijos produktų pardavimą esamiems ir naujiems verslo klientams, kuriant ilgalaikius ir rezultatyvius tarpusavio santykius. Pagrindinės užduotys: • Efektyviai bendrauti su klientais, kompetentingai juos konsultuoti ir vykdyti pardavimus. • Atstovauti prekinius ženklus: MeanWell, CSB, Sunon, Fluke, Rigol, Chemet ir daugybę kitų. • Vesti derybas ir efektyviai valdyti pardavimų projektus. • Rengti komercinius pasiūlymus ir sudaryti sutartis. • Pristatyti naujus produktus, paslaugas ir atnaujinti informaciją klientams. • Vykdyti klientų pirkimų duomenų analizę ir siūlyti naujus sprendimus, atitinkančius kliento poreikius. • Sistemingai rinkti informaciją iš rinkos identifikuojant pardavimų galimybes ir siekiant aktyviai jas išnaudoti.

Reikalavimai

Geriausiai tiktumėte šiai pozicijai, jeigu: • Esate įgijęs aukštąjį techninį išsilavinimą (didžiulis privalumas elektronikos, automatikos srityse). • Turite bent 2 m. darbo patirtį aktyvių pardavimų elektronikos produktų ar panašioje veiklos srityje. • Esate komunikabilus, turite puikius planavimo, derybų ir analitinius įgūdžius. • Mokate anglų k. (rusų k. žinios – privalumas). • Norite nuolat tobulėti ir siekti aukštų rezultatų. • Turite vairuotojo pažymėjimą.

Mes Jums siūlome: • Įdomų, dinamišką darbą stabiliai veikiančioje tarptautinėje įmonėje. • Motyvuojantį darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų. • Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes. • Profesionalų ir draugišką kolektyvą. • Sėkmingam ir efektyviam darbui reikalingas priemones. • Privalumus perkant įmonės parduotuvėse. CV siųskite iki 2018 m. vasario 12 d.