2022-07-29 11:26:48

Internetinės parduotuvės vadovas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Esame sėkmingai dirbanti ir nuolat besivystanti prekybinė įmonė. Mūsų darbo tikslas – pasiūlyti kuo platesnį prekių asortimentą. Turime didelį lojalių klientų skaičių, nes mūsų aukštos kokybės produktai turi stabilią paklausą. Šiuo metu kviečiame prisijungti prie draugiškos komandos INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS VADOVĄ !

Būsite atsakingi už:

- Internetinės parduotuvės pardavimų vystymą;
- Efektyvų komandos darbų organizavimą, užtikrinant kokybišką klientų aptarnavimą;
- Nuolatinę rinkos tendencijų analizę, sprendimus bei jų realizavimą;
- Reklaminių akcijų inicijavimą ir įgyvendinimo kontrolę.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

- Esate inovatyvus, aktyvus, turintis idėjų ir vadovavimo įgūdžių;
- Išmanote elektroninės prekybos principus bei turite darbinės patirties šioje srityje;
- Turite rinkodaros projektų valdymo patirtį;
- Kiekvieną savo sprendimą galite pagrįsti, nes esate savo srities profesionalas;
- Gebate įžvelgti verslo plėtros galimybes bei greitai reaguojate į rinkos pokyčius;
- Vienu metu esate ir analitiškas, ir ambicingas;
- Mėgstate dirbti su aukštos kokybės prekėmis.

Įmonė siūlo

- Dideles profesinių siekių įgyvendinimo galimybes;
- Ambicingą darbą, kuriame realizuojate savo turimas kompetencijas;
- Konkurencingą rinkoje atlyginimą ir priedus už gerus rezultatus;
- Ilgalaikę perspektyvą.

Jei esate lankstus, pripažįstate strategines naujoves pardavimų procese, gebate įkvėpti komandą bendram tikslui - kandidatuokite!

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog remiantis šių dokumentų informacija, Jus įtrauktume į kitas Atranka360 vykdomas atrankas. Kiekvieną kartą prieš siunčiant darbdaviui Jūsų kandidatūrą, gausime Jūsų raštišką ir/ar žodinį sutikimą.