2022-07-29 11:26:48

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
700 - 1200 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Jūsų užduotys:
• Aktyvus naujų klientų pritraukimas ir pilnas pardavimo proceso organizavimas;
• Derybų vedimas ir ilgalaikių santykių su klientais kūrimas;
• Rinkos stebėjimas ir klientų poreikių analizė, siekiant identifikuoti naujas pardavimų galimybes;
• Atstovauti įmonę susitikimuose su klientais ir renginių bei parodų metu;
• Įmonės pardavimų tikslų Lietuvoje įgyvendinimas.

Reikalavimai

Laukiame Jūsų, jeigu:
• Turite aukštąjį išsilavinimą;
• Turite pardavimų patirties ir galite didžiuotis pasiektais rezultatais;
• Gerai mokate lietuvių ir anglų kalbas žodžiu ir raštu, rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
• Esate motyvuotas siekti aukštų rezultatų, gebate dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
• Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
• Dinamišką darbą tarptautinėje įmonėje;
• Prisidėti prie įmonės augimo ir įgyvendinti savo idėjas;
• Motyvuojantį atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus;
• Perimti skandinavišką patirtį dalyvaujant įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.