2022-07-29 11:26:48

Automatikas-elektronikas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - UAB „Philip Morris Lietuva“ ieško inžnieriaus Cigarečių gamybos padalinyje. Tau bus suteiktos visos galimybės ieškoti, atrasti, mokytis, panaudoti savo potencialą ir siekti karjeros. Mes siūlome darbą su inovatyviomis technologijomis, paslaugomis ir procesais, konkurencingą atlyginimą ir socialinių priedų paketą bei galimybę dirbti su kolegomis ir klientais iš viso pasaulio.

Reikalavimai

AR ESI PASIRUOŠĘS NAUJAM IŠŠŪKIUI? MES TIKIMĖS, KAD TU:
  • turi aukštąjį išsilavinimą elektronikos/automatikos srityje;
  • turi darbo patirties elektronikos ar automatikos srityje;
  • moki anglų kalbą;
  • turi darbo su PLV patirties („SIEMENS“, „BECKHOFF“) ;
  • programavimo įgūdžiai „STEP5“, „STEP7“, „TWINCAT“ bei pramoninių - komunikacinių tinklų („LAN“, „ProfiBus“, „Ethernet“, „PROFINET“, „ASI“) žinios būtų didelis privalumas.
  • Įmonė siūlo

    Siūlome tau į ateitį pažvelgti kitu kampu. Mūsų organizacijoje tau bus suteiktos visos galimybės ieškoti, atrasti, mokytis, panaudoti savo potencialą ir siekti karjeros. Mes siūlome darbą su inovatyviomis technologijomis, paslaugomis ir procesais, konkurencingą atlyginimą ir socialinių priedų paketą bei galimybę dirbti su kolegomis ir klientais iš viso pasaulio.