2022-07-29 11:26:48

.NET / SharePoint programuotojas

CVMarket.lt klientas
1900 - 2600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

EnovaPoint ieško naujo komandos nario – .NET /SharePoint programuotojo.

Būsite atsakingas už global cloud paslaugų kūrimą, projektavimą, įgyvendinimą ir priežiūrą, bei pritaikymą Office 365 ir SharePoint platformai. Ieškome entuziastingo programuotojo, besidominčio naujovėms ir programų kūrimu, gebančio dirbti prie projektų tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Jūsų laukia šios užduotys:
• loginis mąstymas ir techninių žinių / įgūdžių taikymas;
• programavimas, programų testavimas;
• esamų programų tobulinimas ir naujų kūrimas;
• sprendinių kūrimas ir efektyvios techninės priežiūros atlikimas;
• efektyvus viso sistemų gyvavimo ciklo įgyvendinimas (planavimas, projektavimas, vystymas, testavimas, įgyvendinimas ir priežiūra);
• prognozavimas ir užduočių atlikimas laiku;
• naujų technologijų rekomendavimas ir pakaitinių sprendinių vertinimas;
• efektyvus darbas komandoje bei savarankiškai.

Reikalavimai

• Mažiausiai 2 metų patirtis programuojant aplikacijas naudojant .NET Framework, C#, SQL, HTML 5, CSS 3, JavaScript, jQuery, AngularJS, AJAX, XML, Visual Studio;
• universitetinis ar jam prilygintinas išsilavinimas kompiuterijos, inžinerijos, informacinių technologijų ar tiksliųjų mokslų srityje;
• loginis mąstymas, noras įgyti žinių ir jomis dalintis;
• tikslas kurti ir siūlyti naujas idėjas;
• patirtis programuojant SharePoint ir Office 365 pagrindu veikiančias programas;
• Microsoft Azure patirtis - privalumas;
• su Microsoft programavimu susiję sertifikatai - privalumas.

Įmonė siūlo

• gerą atlyginimą ir priedus pagal darbo rezultatus;
• socialines garantijas;
• įdomias, kūrybines darbo užduotis;
• darbą su globalia cloud platforma ir jos kūrimą;
• jaukų biurą ir draugiškus kolegas;
• EnovaPoint tradicijas (laisvalaikis, šventės);
• penktadieniais - naminiai gyvūnai biure.