2022-07-29 11:26:48

Transporto vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Jūs būsite atsakingas už:
• Vairuotojų paieškos kanalų valdymą;
• Dokumentacijos rengimas ir duomenų bazes administravimas;
• Vairuotojų darbo koordinavimą ir kontrolę;
• Ieškoti ir priimti užsakymus krovinių pervežimui bei perduoti juos vykdymui;
• Organizuoti visus privalomus darbus susijusius su užsakymų valdymu.

Reikalavimai

Mums svarbu Jūsų: • Orientacija į klientą ir jo poreikių įgyvendinimą; • Geri komunikaciniai įgūdžiai; • Gebėjimas numatyti ir veikti dinamiškoje aplinkoje; • Atsakomybė ir savarankiškumas; • Imlumas naujovėms, noras ir gebėjimas nuolat tobulėti. Mes vertinsime Jus pagal šiuos kriterijus: • Kompiuterinių MS Office programų praktinės žinios ir įgūdžiai; • Geros anglų ir rusų kalbų žinios. • Galimybė dirbti nuo 15:00 iki 23:00val.

Įmonė siūlo

Mes siūlome Jums:
• Atsakingą darbą dinamiškoje aplinkoje, tarptautinės kompanijos padalinyje;
• Kompetenciją ir patirtį atitinkantį atlyginimą;
• Galimybę tobulėti, siekti karjeros bei būti įvertintam.

Jei tai, ką perskaitėte, yra apie Jus ir Jums, kviečiame atsiųsti savo CV naudojant CV Market sistemą.