2022-07-29 11:26:48

STILISTĖ (-as) - KONSULTANTĖ (-as)

CVMarket.lt klientas
Nuo 700 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Profesionalus ir malonus klientų aptarnavimas;
  • Aktyvūs pardavimai ir klientų konsultavimas jiems rūpimais klausimais;
  • Prekybos salės priežiūra
  • Geros atmosferos palaikymas.
  • Motyvacija užsidirbti, noras tobulėti;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Rusų ir anglų kalbų mokėjimas – didelis privalumas; privalumas - patirtis siuvimo srityje;
  • Reikalavimai

  • Patirtis prekybos arba paslaugų srityje;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba;
  • Galimybė bent 2 kartus per mėnesį dirbti šeštadieniais;
  • Pozityvus mąstymas. Privalumai:
  • Patirtis siuvimo srityje (mokėjimas pataisyti sukneles pagal klienčių poreikius)
  • Bendravimas rusų, lenkų kalbomis;
  • Aprangos etiketo išmanymas
  • Šypsena Jūsų veide!
  • Įmonė siūlo

    Darbo laikas 10 - 19 val., šeštadieniais 10 - 16 val. Pilnas etatas. VASARĄ ATOSTOGŲ NĖRA Mes jums siūlome:
  • Konkurentabilų atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Draugišką ir motyvuojančią darbo aplinką.